People make companies succeed

Witamy

Firma Kienbaum oferuje usługi executive search oraz doradcze dla wyższej kadry menedżerskiej, a także know-how z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżniamy się głęboką znajomością rynku i rozumiemy specyfikę funkcji zawodowych oraz stanowisk odpowiadających poszczególnym jego sektorom. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze projekty zakończyć sukcesem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i rynku.

Warszawskie Biuro Kienbaum zostało utworzone wiosną 1998 roku. Na przestrzeni lat nasz zespół wspiera Klientów z takich sektorów rynku jak Bankowość i Finanse, Dobra Konsumpcyjne, Przemysł Wytwórczy i Dystrybucja, Media Elektroniczne i Wydawnictwa, Motoryzacja, Nowoczesne Technologie, Ubezpieczenia. Pomagamy naszym Klientom pozyskiwać, oceniać i rozwijać talenty menedżerskie, tak, aby ich przedsiębiorstwa z sukcesem stawiały czoła konkurencji zarówno dziś jak i w przyszłości.

Unikalną cechą firmy Kienbaum jest połączenie Executive Search, tradycyjnego konsultingu dla kadry zarządzającej oraz usług Human Resource. Zintegrowane podejście Kienbaum do projektów pozwala oferować naszym Klientom kompleksowe usługi doradcze bez konieczności zastosowania skomplikowanego interfejsu czy uciekania się do kosztownych procesów koordynacyjnych.

Zakres kompetencji naszych konsultantów obejmujący cały proces tworzenia wartości nabiera jeszcze większej wagi w świetle nieustannych zmian, które stały się normą w dzisiejszym biznesie. Staranna ocena modeli biznesowych została w wielu przypadkach zastąpiona potrzebą gruntownej transformacji od podstaw.

Ze względu na zmiany demograficzne jak i nowe wyzwania w dobie globalnej rywalizacji, przedsięwzięcia odnoszące sukces charakteryzują się umiejętnością wprowadzenia zrównoważonych zmian w zakresie systemów, procesów oraz pracowników. Jedynie firmy umiejętnie łączące funkcjonalne know-how z kompetencjami kulturowymi mają szansę zakończyć proces zmian pełnym sukcesem.

Będąc od 70 lat firmą aktywną w branży doradczej, Kienbaum stawia na nowatorskość i odkrywczość. Mamy doświadczenie w obsadzaniu stanowisk członków zarządu, kierowników i wysoce wykwalifikowanych specjalistów, a także w implementacji nowych strategii i procesów czy reorganizacji procedur HR. Koordynujemy całościowy proces zmian na wszystkich poziomach obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, systemami i strukturami. To umożliwia sukces naszych działań i zapewnia zadowolenie naszych Klientów.

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować, iż z dniem 14 grudnia 2015 roku firma Kienbaum Sp. z o.o. zmienia adres swojej siedziby z dotychczasowego na:
                
 Kienbaum Sp. z o.o.
 ul. Stanisława Moniuszki 1A
 00-014 Warszawa
                                                                                
 Numery telefonów/faksu oraz adresy e-mail pozostają bez zmian.